آخرین اخبار : 

همایش تخصصی تولید محتوای الکترونیکی استان اصفهان

همایش تخصصی تولید محتوای الکترونیکی استان اصفهان، در مرکز آموزشی رفاهی شماره ۳ فرهنگیان اصفهان با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمدیان معاون محترم وزیر آموزش و پرورش برگزار گردید.

 این همایش با هدف توسعه و تعمیق فرهنگ استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات در فرآیند یادهی، یادگیری و تولید محتوای الکترونیکی در استان در روز سه شنبه ۹۶/۰۵/۰۳ برگزار شد.

همایش تخصصی تولید محتوای الکترونیکی استان اصفهان

همایش تخصصی تولید محتوای الکترونیکی استان اصفهان

همایش تخصصی تولید محتوای الکترونیکی استان اصفهان

در این همایش حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمدیان در جمع معاونین پژوهش مناطق و نواحی، رابطین تولید محتوای استان و جمعی از کارشناسان آموزش متوسطه ، ابتدایی،کارشناسان فناوری، امورشاهد و معلمین توانمند و علاقمند به تولید محتوا سخنرانی داشتند.

در حاشیه جلسه دوره آموزشی ضمن خدمت با عنوان کاربردهای فناوری اطلاعات با هدف توانمند سازی معلمان در تولید مواد و رسانه های الکترونیکی یادگیری و بهره برداری در فرایند تدریس اجرا شد.

همچنین در این همایش رابطین گروه محتوای استان و معاونین پژوهش در راستای اجرای مطلوب هشتمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی و به منظور تبیین برنامه سالانه گروه بررسی محتوا در جلسه تخصصی به تبادل نظر پرداختند.

در حاشیه جلسه شورای تحقیقات و شورای آموزش و پرورش به منظور کیفیت بخشی به طرح های پژوهشی و ارائه سیاست های راهبردی سازمان پژوهش در تدوین کتب درسی و تهیه منابع آموزشی برگزار شد.

,

  1. فاطمه سادات شاه زیدی گفت:

    از این که این سایت را در جهت آموزش محتوا سازی به صورت گام به گام و مثل یک معلم مجازی راه اندازی کردید سپاس گزارم و خداقوت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code